Metro Zemin ile Tanışın

İhtiyacınıza Uygun İnovatif Çözümler

Metro Zemin, esnek döşeme çözümlerinde uzman ve dünya lideri olarak tanınmaktadır. Grup, döşeme ve tamamlayıcı iç yüzeyler için yenilikçi, tasarım odaklı ve çevre dostu çözümler tasarlar, üretir ve pazarlar. Önde gelen bir vinil zemin kaplama üreticisi olarak Metro Zemin, faaliyetlerini sürekli olarak yeni pazarlarda geliştirmektedir

160405_REA_RefinishFloors
+ 0
Mutlu Müşteri
% 0
Memnuniyet

Müşteri Memnuniyeti

Sizlerin Başarısı için Çalışıyoruz

Markamız sözümüzdür ve paydaşlarımıza, özellikle müşterilerimize ve dünyadaki çalışanlarımıza verdiğimiz olumlu deneyimlerle büyüyor. Kullanıcıların, belirleyicilerin, montajcıların ve distribütörlerin belirli ihtiyaçlarını her yerde karşılamayı günlük olarak vaat  ederiz. Ayrıca kendimizi, müşterilerimizin tüm projelerinde başarılı olmalarını sağlamak için toplam kalite ve rekabet gücü sağlamaya zorlarız.

Metro Zemin Profesyonel Ekibi ile Tanışın!

Hakkımızda

misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde çözüm önerilerini sunmak,Geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

vizyonumuz

Türkiye’nin her yerinde, güvenilir ve en kaliteli hizmet sunan, herkesin ve her kesime uyum sağlayan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan lider firma olmaktır.

hikayemiz

Metro Zemin; 2010 yılında faaliyete başlamıştır. 2010 yılında ithal edilen PVC zemin kaplamalarında ki küçük miktarda satışlar, izleyen yıllarda  büyümüş ve milyon metre kareler mertebesine ulaşmıştır.